Що таке взагалі біоетанол?

Біоетанол (європейська назва) чи паливний етанол (fuel ethanol, США) – зневоднений етиловий спирт. Зазвичай його використовують як біопаливо або паливну добавку. Біоетанол є найбільшим за обсягом виробництва та споживання цільовим видом етилового спирту і ці обсяги зростають з року в рік.

Якісні показники відповідно нормативній документації:


В міжнародних класифікаціях біопаливо згадується як продукт першого, другого і третього поколінь. Основна відмінність полягає в сировині:

 

В світі сьогодні більшу частку біоетанолу виробляють із кукурудзи або з цукрової тростини, хоча сировиною для його одержання можуть бути будь-які сільськогосподарські культури з великим змістом крохмалю чи цукру: рис, ячмінь, картопля, цукрові буряки, батат, напівпродукти цукрової промисловості.

 

Використання палива на основі біоетанолу, який охопив значну частину світового ринку енергоносіїв, з кожним роком набуває все більшої актуальності, оскільки експерти прогнозують на найближчий час зростання обсягів його виробництва в усьому світі.

Загальна тенденція виробництва спирту (в тому числі й біоетанолу) в світі зростає:


Виробництво біоетанолу є сектором біопаливної галузі, що наразі розвивається найбільш динамічно. На його частку припадає 85 % світового виробництва біопалив. Звертаючи увагу, на світову динаміку, можна впевнено стверджувати, що виробництво біоетанолу на спиртових заводах України зможе дати наступний позитивний ефект для економіки:

Вигідно, надійно, доступно
Такий девіз нашої команди, адже ці слова лаконічно та якнайкраще відображають переваги роботи саме з AC GROUP та транслюють наші першочергові цінності.

Наші послуги

Група компаній AC GROUP пропонує широкий спектр послуг

044 209 20 06
Пн—Пт з 09:00 до 18:00
Київ, вул. Генерала Шаповалова, 2а