Біогаз

Біогаз

Шукаєте додатковий прибуток з гектару, тваринництва або харчового виробництва? Вихід є! БІОГАЗ

Окрім додаткових прибутків, стабільності та економії на енергоресурсах – застосування біогазу дозволяє уникнути екологічних проблем і перетворити відходи з Вашого виробництва в сировину для біогазу. Сировиною для біогазу може служити будь-яка органіка: силос кукурудзи, буряковий жом, меляса, гній ВРХ та свиней, відходи птахофабрик, молочна сироватка, відходи переробки картоплі, гнилі бульби та ін. Компанія АС GROUPвміє працювати з біогазом та знає, як спеціально для Вас, запропонувати технологію з виробництва біогазу та його перетворення в наступний товар: електричну та теплову енергію, органічні добрива та біометан!

Що таке біогаз?

Біогаз – це газ, що утворюється внаслідок бродіння біомаси. Біогаз є сумішшю метану (52-70%), СО2 (30-40%) та невеликих кількостей інших газів. Розкладання біомаси відбувається під впливом бактерії за певних умов, внаслідок чого створюється біогаз, що можна переробити в електричну, теплову енергію та органічні добрива, і взагалі після додаткового очищення від СО2 – в паливо, біометан (повний аналог природного газу, відмінність тільки в походженні).

Біогаз для бізнесу

Вироблену електричну енергію з біогазу можна продавати по «зеленому» тарифу: за 1 кВт – 0,1239 євро-цента без ПДВ (3,85 грн). Завдяки застосуванню технологічного устаткування для виробництва біогазу від АС GROUP вартість надбавки до «зеленого» тарифу становить +10% тобто 0,1363 євро-цента без ПДВ (4,23 грн без ПДВ). Тепло з біогазу можна застосовувати на обігрів теплиць та виробничих приміщень, вирощування креветок, опалення складів, свинарників, корівників, адміністративних будівель, гуртожитків та інших будівель і таким чином взагалі не купувати газ, вугілля чи дрова. Органічні добрива з біогазу можна продавати або використовувати для підвищення урожайності (субстрат з біогазу сприяє збільшенню гумусу в землі та підвищує стійкість до кліматичних умов). Використання цих добрив дозволяє знизити застосування хімічних добрив, знизити екологічне навантаження та сприяє відновленню фауни. Біометан отриманий з біогазу є повним аналогом природного газу, його можна використовувати для власних потреб чи закачувати в газотранспортну систему України (наразі на законодавчому рівні ведеться робота по інтеграції біометану). Таким чином, відходи з Вашого виробництва можуть дати додатковий прибуток та енергонезалежність, і дозволять вести свої справи не відволікаючись на постійні зміни цін енергоресурсів.

АС GROUP сервісна компанія з реалізації біогазових комплексів «під ключ». Ми є офіційними членами Біоенергетичної Асоціації України. Нами вже збудовано 12 біогазових станцій на території України загальною потужністю 42,2 МВт. Компанія АС GROUP має власну матеріально-технічну базу, кваліфікований проектний відділ, необхідні дозволи та ліцензії з будівництва (клас наслідків СС2 та СС3), досвід при отриманні надбавки до «зеленого» тарифу. Ми можемо реалізувати проект по виробництву біогазу з гарантією виходу на необхідну потужність. Інвестуйте в біогаз сьогодні, тому що з нами це – вигідно, надійно та доступно!

Основні показники виходу біогазу

Вихід біогазу з 1 тони сировини:

Сировина Вміст сухих речовин, % Вихід біогазу, нм3 Вміст метану, %
1 Силос кукурудзи 32 210 52
2 Гній ВРХ 25 75 54
3 Стоки свиноферми 6 25 56
4 Курячий послід (від бройлерів) 50 180 60
5 Буряковий жом 18 100 58
6 Олія соняшника 92 900
7 Жир тваринний(після термічної обробки) 1050
8 Відходи бойні 15 60
9 Меляса 85 380
10 Барда зернова 30 8
11 Сироватка молочна 5 28
12 Молоко низької жирності 8 50
13 Картопляне лушпиння 25 180
14 Відходи консервних заводів (яблуки, морква) 35 170

 

Проектування БГУ

 

Обладнання для біогазу

Група компаній AC GROUP забезпечує відповідним обладнанням та технікою, для забезпечення якісного виконання робіт.

Наші партнери та клієнти

Докладніше

Наші послуги

Група компаній AC GROUP пропонує широкий спектр послуг

044 209 20 06
Пн—Пт з 09:00 до 18:00
Київ, вул. Генерала Шаповалова, 2а