Вугільні фільтри H2S-AC для очищення біогазу

До вашої уваги, компанія пропонує систему високоефективного очищення біогазу від корозійно активних домішок, за допомогою колон сіркоочищення з активованим вугіллям.

Дане обладнання є обов’язковим для встановлення на біогазових станціях, газодобувних та газоочисних підприємствах де є високий вміст агресивних газів (сірководню H2S > 100ppm, аміаку NH3 > 50ppm, галогенів та силоксанів). Це дозволить підприємству захистити когенераційне та котельне обладнання, регулюючу та запобіжну арматуру, трубопроводи від впливу агресивних газів й максимально збільшити строки експлуатації та забезпечити безперебійну роботу газової системи.

Завдяки спеціальній конструкції і об’єму засипки фільтри H2S-AC дозволяють очищати гази з високою інтенсивністю потоку при відносно низьких перепадах тиску.

Конструкцією фільтра передбачено зручне обслуговування – засипка та вивантаження фільтруючого матеріалу, не забруднює газову систему вугільним пилом, забезпечує рівномірне розподілення потоку газу по всьому об’єму фільтру й передбачає максимально довгий час контакту забрудненого газу з вугільною засипкою. Контроль за якістю очищення газу фільтруючим матеріалом забезпечується спеціальними відбірними пристроями, що передбачено конструкцією фільтру.

Спеціально запатентована конструкція фільтра передбачає компактно розміщувати 2-і, 3-и і більше колон поруч з зручною засипкою фільтруючого матеріалу як з мішків 25кг так і Біг-бегів по 500кг (1м3).

Біогазовий фільтр повністю виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 316 Ti, що гарантує максимальну корозійну стійкість до агресивних газів та кислот і відповідно має гарантований високий строк експлуатації  – більше 10-ти років.

Фільтри  виробництва H2S-AC з фільтруючою засипкою призначені для встановлення на відкритому повітрі. Для зменшення температурного впливу в конструкції фільтра передбачено утеплення з негорючого матеріалу товщиною не менше 100мм.

Фільтруючий матеріал, що використовується має високі адсорбційні характеристики. В якості наповнювача фільтра використовується якісне активоване вугілля від вітчизняних та европейських виробників.

Фільтри H2S-AC  мають широкий діапазон потоку газу.

Вигідно, надійно, доступно
Такий девіз нашої команди, адже ці слова лаконічно та якнайкраще відображають переваги роботи саме з AC GROUP та транслюють наші першочергові цінності.

Наші послуги

Група компаній AC GROUP пропонує широкий спектр послуг

044 209 20 06
Пн—Пт з 09:00 до 18:00
Київ, вул. Михайла Ломоносова, 8Б