Агрохолдинг “Галс Агро” вперше в Україні буде виробляти біометан CH4 з біогазу та за два-три місяці розпочне закачування біометану до газорозподільних мереж у Чернігівській області.

У 2021-2022 роках AC GROUP було спроектовано та здійснено реконструкцію існіуючого біогазового комплексу в Чернігівській області:
  •  Збільшено потужність станції з 2,4МВт*год до 6,9 МВт*год;
  •  Замінено тип та збільшено продуктивність системи для фільтрування та очищення біогазу від вологи та сірки H2S;
  •  Впроваджено технічні заходи з можливостю інтегрувати обладнання для виробництва біометану та подальшим його закачуванням до регіональних газових мереж.
Реалізація такого високотехнологічного проэкту дозволяє отримувати ще більший дохід з гектару сількогосподарських угідь та бути в трендах нових світових технологій!
Саме завдяки комплексному підходу та злагодженій роботі команд агрохолдингу “Галс Агро” та AC GROUP – проєкт було виконано без зупинки роботи станції, отримано надбавку до “зеленого” тарифу +10% та впроваджено перші кроки в Україні по виробництву біометану з біогазу.
Сировиною для виробництва біогазу, з подальшим доочищенням до біометану, слугують енергетичні культури та відходи від виробництв агрохолдингу.
Отриманий біометан дозволить безперебійно забезпечувати екологічно чистим українським газом близько 1500 домогосподарств (близько 3 млн газу м3/рік). Якість даного біометану повна аналогія природному газу, різниця тільки в походженні.
Накінець 2022 року було поставлено обладнання для очищення біогазу до якості біометану, виконано монтаж газорегулюючого обладнання та вузлу обліку та побудовано газогін довжиною близько 800 метрів.
З початком нового 2023 року команда AC GROUP продовжує роботи по обв’язці газоохолоджуючого обладнання другої стадії очистки біогазу до біометану, роботи по прокладанню зворотних газопроводів до біогазового комплексу, під’єднанню та налагодженню роботи обладнання.
На даній біогазовій станції вміст біометану CH4, після очищення біогазу, складатиме понад 97% та кисню O2 менше ніж 1,0 %. Вміст метану в біогазі багато в чому залежить від використовуваної сировини (кукурудзяний силос, буряковий жом, післяспиртова барда, меляса, гній ВРХ, курячий послід та ін.) та технології бродіння. Звернувшись до AC GROUP щодо консультацій по підбору обладнання чи реалізації проєкту по виробництву біогазу та біометану – ми допоможемо вам в реалізації проекту “під ключ”. У нас є досвід з проєктування та будівництва біогазових станцій в Україні (проєктування, ліцензія СС2 та СС3, власна матеріальна-технічна база, проєктний відділ). Інвестуйте в біогаз сьогодні, тому що з нами це – вигідно, надійно та доступно!
[:en](1[:]
[:en](2)[:]
[:en](3)[:]
[:en](4)[:]
[:en](5)[:]
[:en](6)[:]
[:en](7)[:]
[:en](8)[:]
[:en](9)[:]
[:en](10))[:]
1
Вигідно, надійно, доступно
Такий девіз нашої команди, адже ці слова лаконічно та якнайкраще відображають переваги роботи саме з AC GROUP та транслюють наші першочергові цінності.

Наші послуги

Група компаній AC GROUP пропонує широкий спектр послуг

044 209 20 06
Пн—Пт з 09:00 до 18:00
Київ, вул. Генерала Шаповалова, 2а