Очищення біогазу

Очищення біогазу

Що таке процес очищення біогазу?

Очищення біогазу може мати кілька форм. Ось декілька найпоширеніших:

Промивання води

CO2 і H2S розчиняються у воді більше, ніж CH4. Перед контактом біогаз стискається під тиском. Метан або принаймні левова частка його піднімається до верху розчину, де потім його збирають. Залишок рідини проходить обробку у резервуарі, де видобувається залишок метану.

Адсорбція коливання тиску

Небажані гази адсорбуються посудиною під високим тиском. Ця технологія очищення біогазу збирає CH4 у верхній частині, після чого тиск знижується, тим самим вивільняючи CO2, N2 та O2.

Амінні розчинники

На початку очищення біогаз пропускається через колону, що містить аміни, тобто похідні аміаку, які як розчинники захоплюють СО2 і поглинають його. Після того, як очищений CH4 відокремлюють, насичені СО2 розчинники промивають парою при високій температурі, щоб використовувати їх знову.

Проникнення мембрани

Газ метану має низьку проникність, тоді як супутні гази мають високу проникність. Використання мембрани в конкретних умовах тиску дозволяє пропускати менш бажані гази, оскільки метан обмежується і збирається в кінці циліндричної колони.

Система очистки обробляє необроблений біогаз шляхом видалення СО2, H2S, силоксанів та інших розчинних газів, отримуючи переважно газ метан (~ 97-98%), який є чистим і сухим. Газовий процес включає компресію газу, модернізацію газу, сушіння та очищення газу.

Система стиснення біогазу стискає необроблений біогаз до тиску, придатного для переробки. Система складається з промивної ємності для очищення води (поглинання СО2 та інших розчинних газів у воду), ємності для регенерації метану та ємності для регенерації технологічної води. Система сушіння / очищення сушить модернізований газ після промивного судна, що робить його придатним для використання в якості транспортного палива або для впорскування в трубопровід. Система усуває практично весь H2S із продукту газу.

Наші партнери та клієнти

Докладніше

Наші послуги

Група компаній AC GROUP пропонує широкий спектр послуг

044 209 20 06
Пн—Пт з 09:00 до 18:00
Київ, вул. Михайла Ломоносова, 8Б